O mnieKiedy szesnastoletnia dziewczyna ma napisać coś o sobie, zazwyczaj nie przychodzi jej zupełnie nic do głowy. Wypada jednak zacząć i się przedstawić.
Tak więc.. ykhym.. jestem Em. Możecie mnie znać pod wieloma pseudonimami (jeśli odwiedzacie tego bloga od samego początku, możecie mnie kojarzyć z Beatrice- to było moje najwcześniejsze imię w blogowym świecie). Dlaczego zaczęłam pisać? Odpowiedź jest dosyć prosta, ten blog okazał się dla mnie zbawieniem w pewnym okresie życia, którego wolę nie rozpamiętywać. Zamiast się więc na tym rozwodzić, powiem rzecz bardzo oczywistą, o której jednak wspomnieć wypada.. kocham książki. Cenię również opinie innych czytelników o podobnych zainteresowaniach, to właśnie dzięki nim natknęłam się na lektury, po które normalnie bym nie sięgnęła.
Kolejną rzeczą, którą wręcz ubóstwiam, jest śpiew. Jakkolwiek mi to wychodzi, staram się robić to tak dobrze, jak tylko umiem i nie załamywać porażkami. W życiu jakoś daję radę, szczególnie że otacza mnie wiele fantastycznych osób, które z tego miejsca również serdecznie pozdrawiam.


Zamiast kontynuować ten (dosyć nudny) wywód,zapraszam Was do recenzji. Kto wie, może któraś z nich okażę się przydatna :)Chciałabym jeszcze zawiadomić, że zastrzegam sobie prawa autorskie do wszystkich moich recenzji. Nienawidzę kopiowania cudzych prac i podpisywania się pod nimi, każdy powinien wykształcił Swój styl pisania i Sam wykazać się oryginalnością.

Służę uśmiechem :)
em.