poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Mały problem- Komentarze!

Słuchajcie, mam problem z dodawaniem komentarzy na innych blogach i choć często chcę komentować Wasze wpisy, strona mnie wywala i koniec końców nie mogę! Czy zna ktoś może przyczynę tego wszystkiego, albo podobnie jak ja miał z tym problem?? Jeśli wiecie jak można to rozwiązać, proszę napiszcie, bo mam już dość tych ciągłych komplikacji.

Tak więc jeszcze raz przepraszam, że nie dodaję komentarzy na Waszych blogach, szczególnie że ostatnimi czasy bardzo pragnęłam podziękować Trisstezzie, Cassiel, Trindeth i jeszcze kilku innym użytkownikom, za to że czytają to, co tutaj umieszczę i komentują moje posty :) Dziękuję również mojej przyjaciółce Shadow, za to że zachęca mnie do pisania i wspiera w prowadzeniu tego bloga.


Służę Uśmiechem :)

5 komentarzy:

 1. Jeśli masz przeglądarkę Internet Explorer to właśnie dlatego nie możesz dodawać komentarzy. Też tak miałam ,ale zainstalowałam Google Chrome i teraz dodaję komentarze bez problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ohh masz rację! Bardzo dziękuję, za podpowiedź, już dosyć długo użeram się z tym problemem, ale na to bym nie wpadła! Jeszcze raz dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie to chciałam doradzić - zmiana przeglądarki rozwiązuje wiele kłopotów. Zresztą IE jest wirusogenne, a Chrome bardzo przyjemne w obsłudze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz dziękuję, sama pewnie nigdy bym na to nie wpadła, a do Chrome już zaczynam się przyzwyczajać, stwierdzając, iż faktycznie jest przyjemne w obsłudze :) A z IE było naprawdę dużo problemów...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz, dodaje on również poczucie dowartościowania :)