czwartek, 20 października 2011

Patronat Sztukatera.

Osobiście nie miałam jeszcze okazji przeczytać żadnej książki z serii  Zew Nocy, jednak wiele już o niej słyszałam. Były to raz dobre opinie, raz wręcz odwrotnie, niemniej jednak mam nadzieję książkę przeczytać (przynajmniej, żeby dać do przeczytania pewnej osobie pewne kwestie, Chloe i Tris pewnie wiedzą o kogo mi chodzi, przypominam jedynie lekcje techniki). Tak więc portal Sztukateria stawia przed nami kolejny patronat:


W świecie bez ograniczeń, nie ma nic bardziej uwodzicielskiego niż Kuszące zło…


Długo oczekiwana premierę 3 części bestsellerowej serii Zew nocy pt. Kuszące zło, australijskiej pisarki Keri Arthur już w księgarniach!
W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani.
Riley Jenson musi jednak działać na własną rękę. Jest niespotykanym połączeniem wampira i wilkołaka, pracującym dla organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie porządku w świecie nadprzyrodzonych stworzeń. Ufając przełożonym i kochankom niewiele więcej niż swoim najgorszym wrogom, Riley gra według własnych zasad. Jej nową misją jest przeniknięcie do potężnie strzeżonego pałacu rozkoszy, którego właścicielem jest przestępca znany jako Deshon Starr - szaleniec od lat zajmujący się genetyką.
Gdy wokół Riley zaczynają kręcić się dwaj seksowni mężczyźni - opanowany i niesamowicie uwodzicielski wampir oraz gorący wilkołak - i zaczynają walczyć ze sobą o jej względy, Riley musi zachować zimną krew. Jeśli ocali świat przed Deshonem Starrem, ocali też samą siebie…


Ta paranormalna seria staje się coraz lepsza z każdą następną książką… ekscytująca przygoda, która daje wszystko co trzeba do znakomitej zabawy – seksownych zmiennokształtnych, gorących wampirów, dziki niekontrolowany sex i szczyptę prawdziwej miłości, która może okazać się wieczna.
FreshFiction.com

Keri Arthur zręcznie splata trzymającą w napięciu fabułę z upojnym
romansem w, nader przyjemnej, rzeczywistości Melbourne. Seksowne
wampiry, namiętne wilkołaki, nieposkromiony, śmiały i przyjemny sex
musi się wam spodobać. Błyskotliwa, seksowna i dobrze
zaplanowana historia. "Wschodzący księżyc" pozostawił mnie z marzeniem o
byciu wampirem… Kim Harrison.


Ilość stron: 340
Okładka: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Erica
Przekład: Kinga Składanowska

4 komentarze:

 1. Ja również nie miałam styczności z tą serią, ale bardzo chcę to przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Em... Ta seria raczej mnie nie przekonuje. Jakoś nie porywa mnie fabuła.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, tak, daj mu do przeczytania ! Ale pamiętaj, ja musze przy tym być :P A po serię sięgac nie mam zamiaru, mimo że posiadam drugą część :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam dwie pierwsze części serii, ale trzecią chyba sobie daruję :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz, dodaje on również poczucie dowartościowania :)