poniedziałek, 20 czerwca 2011

Emily... czyli cała Ja!

Nadeszła pora bym i ja wzięła udział w łańcuszku... Za zaproszenie dziękuję Sihhinne (choć nie zapraszała wprost) i innym :) Tak więc czas zacząć!


1. Jestem raczej niską i drobną piętnastoletnią blondynką o ciemnoniebieskich oczach. Zawsze chciałam być wysoka, ale niestety... Poza tym nie podoba mi się mój nos, ale koleżanki mówią, że dodaje mi charakteru. Mam nadzieję, że to dobrze xD

2. Kocham książki. Pochłaniam je codziennie, o każdej porze dnia i nocy. Często można mnie przyłapać na lekcjach z książką pod ławką. Czytanie jest moją pasją od czasów dzieciństwa. Zaczęło się po przeczytania serii "Rywalki nierozłączki", a gdy dorastałam kolejne powieści lądowały na moich półkach powoli zapełniając całe szafki. Lubię również tworzyć własne opowiadania, wymyślać postacie i prowadzić je przez mój wymarzony świat.

3. "Śpiewam, tańczę i jem pomarańcze..." Właśnie tymi słowami żartowała ze mnie moja rodzinka. Faktycznie, zawsze kochałam śpiewać i występowałam przed innymi kiedy tylko się dało. Byłam nawet najmłodszą uczestniczkę koła teatralnego i dostawała główne role w przedstawieniach. Marzyłam wtedy o karierze aktorki i pomimo, iż ten zawód już mnie tak bardzo nie interesuje, nadal kocham błyszczeć na scenie.

4. Jako gimnazjalistkę najbardziej interesuję się językiem polskim i angielskim. Za rok mam zamiar zdawać FCE, natomiast jeśli chodzi o polski to lubię prace pisemne, ale nie interesują mnie interpretacje wierszy. Lubię również zajęcia artystyczne, jak również biologia. W przyszłości chciałabym jednak zostać lekarką i skończyć medycynę na zagranicznej uczelni.

5. Boję się psów i owadów. Odstraszają mnie pająki, a na widok igły czuję się słabo. Nie lubię wysokości i odczuwam paniczny strach przed samolotami (to chyba przez Toma Hanksa, który raz wylądował na bezludnej wyspie, a potem jeszcze na terminalu xD).

6. Lubię seriale lecz nie oglądam ich nałogowo, jak niektóre moje koleżanki. Plotkara i Pamiętniki Wampirów stoją na pierwszym miejscu! Jeśli chodzi o filmy to ubóstwiam Piratów z Karaibów, z przekomicznym Jackiem Sparrowem (w tej roli Johnny Depp), oraz Dumę i Uprzedzenie z Keirą Knightley.

7. Należę raczej do leniuchów i nie jestem wysportowana. Jedyne co mnie bardzo wciągnęło to jazda konno i tenis. Po za tym lubię sobie raczej posiedzieć w domu, bądź spotkać się z koleżankami w czasie wolnym. Nie jestem też dobrze skoordynowana ruchowo i często tłukę szklanki lub talerze.

8. Najbardziej brakuje mi prawdziwej przyjaciółki. Mam dużo koleżanek i lubie się z nimi spotykać, jednak to nie jest to samo. Chciałabym mieć kogoś kto mnie rozumie i z kim mogłabym swobodnie porozmawiać. Po części dlatego też lubię czytać i pisać, przywiązując się przy okazji do różnych postaci.

9. W wolnych chwilach lubię usiąść z książką w ręce i mp3. Słucham muzyki różnych gatunków. Lubię Red Hot Chili Peppers i Linkin Park, jak również uwielbiam Adele. Jestem raczej otwarta na różne style.

10. No i oczywiście kocham zakupy. Chodząc po sklepach i przymierzając ciuchy od razu poprawia mi się nastrój i jestem w pełni szczęśliwa. Mam swój własny styl i jego się trzymam, a jeśli mi coś się nie podoba po prostu odkładam na miejsce.

To chyba wszystko co chciałam o sobie opowiedzieć, a przynajmniej nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Mam nadzieję, że nie zanudziłam was za bardzo :)

Nie wiem kogo mam zaprosić, ponieważ prawie nikogo tu nie znam, więc niech wszyscy którzy mają ochotę na zabawę i opowiedzenie nam czegoś o sobie niech się czują zaproszeni :)

2 komentarze:

 1. Aaach! Fanka LP, RHCP i Adele!
  I ja też w przyszłym roku zdaję Firsta^^
  Smutne, że nie masz żadnej przyjaciółki, ale przecież możesz nawiązać jakieś kontakty przez internet:)
  Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie mam nadzieję nawiązać nowe znajomości i cieszę się na wakacje... :)
  No a moja nauczycielka angola twierdzi, że mam sznsę zdać Firsta, zobaczymy xD

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz, dodaje on również poczucie dowartościowania :)